foto gemeente Noordwijk

Noordwijk – De Beach Shuttle rijdt deze zomer weer van 4 juli tot en met 30 augustus. Wethouder Theo Alkemade gaf maandag het officiële startsein. De gratis shuttle brengt bezoekers van parkeerterreinen naar het strand en het winkelgebied van Noordwijk.

De service wordt mogelijk gemaakt door de gemeente en Noordwijk Marketing. Het vervoer wordt dit jaar verzorgd door Koninklijke Beuk met een toegankelijke bus met brede en lage instap. De shuttle rijdt elk weekend, elke 30 minuten tussen 10.00 en 19.00 uur. Bij mooi strandweer en grote evenementen worden extra ritten ingezet.

Bezoekers kunnen gratis parkeren bij Koninklijke Beuk aan de Van Berckelweg en daar in de Beach Shuttle stappen. Als deze locatie vol is, gaat een tweede parkeerterrein bij het Northgo College open. De shuttle stopt bij het Vuurtorenplein en de Parallel Boulevard ter hoogte van de Hoofdstraat. Actuele informatie is te vinden via Noordwijk Marketing en www.noordwijk.info/beachshuttle.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in