
Noordwijk – Op het strand tussen Noordwijk en Zandvoort is maandag een boei aangetroffen. Het object, dat normaal gesproken op zee wordt gebruikt als markering of navigatiehulpmiddel, lag zichtbaar op het zand en trok de aandacht van voorbijgangers.
De herkomst van de boei is nog onbekend. Ook is niet duidelijk hoe deze heeft kunnen losraken en afdrijven. De boei zal vanmiddag worden verwijderd van het strand.







![[AUDIO] Lisse biedt senioren gratis vitaliteitscheck aan: inzicht in fysiek en mentaal welzijn](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_3596-218x150.jpeg)
![[SAMENVATTING] FC Lisse op Ter Specke fluitend langs GOES (3-0)](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/danny-bakker-218x150.jpg)


![[AUDIO] Lezing over ESA ESTEC laat zien wat er achter de hekken gebeurt](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/B2B8728a-218x150.jpg)









Boeie