
Bollenstreek – De Bollenstreek komt niet in aanmerking voor een bijdrage in het kader van de Regio Deal van het Rijk. De greenportregio’s Aalsmeer, Boskoop en Duin- en Bollenstreek dienden in oktober de aanvraag in voor de financiering van concrete projecten die de welvaart in de regio’s moeten versterken.
Met de rijksbijdrage willen ze de sierteeltsector in de Bollenstreek toekomstbestendig maken. Nu het voorgestelde bedrag van €20 miljoen niet beschikbaar komt vanuit het Rijk, gaat de sierteeltregio op zoek naar andere financieringsmogelijkheden. Maar ook een gewijzigde aanvraag indienen bij de volgende tranche Regio Deals is een optie. De provincie Zuid-Holland wil die aanvraag ondersteunen.
Bij een Regio Deal werken Rijk en regio samen aan een betere woon-, werk- en leefomgeving voor bewoners en ondernemers in een bepaalde regio.







![[AUDIO] Robot-huisdier om te testen of je kan zorgen voor een echte: idee van Lissese kinderen haalt landelijke finale](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/042226KinderenRobotHuisdier2-218x150.png)













