Bollenstreek – In Lisse, Hillegom, Noordwijk en Teylingen worden op zaterdag 23 maart verschillende initiatieven georganiseerd in het kader van de Landelijke Opschoondag. Tijdens de Landelijke Opschoondag werken bedrijven, gemeenten en vrijwilligers samen om de buurt schoon en netjes te maken.

In Lisse begint de Opschoondag om 9.45 uur in het gemeentehuis aan de Heereweg 254, waar wethouder Riet Austie de deelnemers zal ontvangen. Vrijwilligers worden uitgenodigd om samen met de gemeente aan de slag te gaan en zwerfafval op te ruimen. Grijpers, vuilniszakken en andere benodigdheden zijn aanwezig. De dag wordt afgesloten met een gezamenlijke lunch om 12.00 uur als blijk van dank aan alle deelnemers.

In Hillegom wordt om 10.00 uur bij de Elsbroekerwei gestart met een opruimactie, georganiseerd door Hillegom Schoon. Na afloop is er om 12.00 uur een gezellig samenzijn op dezelfde locatie, waarbij de deelnemers worden getrakteerd op een drankje en iets lekkers. De benodigde materialen worden door de organisatie verzorgd, maar het wordt op prijs gesteld als deelnemers hun eigen grijpers meebrengen. Aanmelden kan via pb of e-mail naar [email protected].

McDonald’s Hillegom en Sassenheim dragen ook bij aan de Landelijke Opschoondag door medewerkers te mobiliseren om samen zwerfafval op te ruimen.

Stayokay Noordwijk doet mee aan de Landelijke Opschoondag door gasten te mobiliseren om samen zwerfafval op te ruimen. Het hostel staat klaar om op zaterdag 23 maart de omgeving schoon te maken, waarbij alle benodigde tools, zoals vuilniszakken, grijpers en handschoenen, worden verstrekt. Deelnemers worden tevens uitgedaagd om bingo te spelen met een speciale afval bingokaart, waardoor de opruimactie zowel effectief als leuk wordt.

Rotary Leefklimaat zal vanaf 14.00 uur het strand van Noordwijk schoonmaken, beginnend bij strandpaviljoen B.E.A.C.H. aan de Zeereep 102. De organisatie nodigt alle geïnteresseerden uit om deel te nemen aan deze community cleanup-activiteit.

Wijkvereniging de Boekhorst uit Noordwijkerhout zal om 10.00 uur verzamelen aan de Doctor Abraham Kuyperstraat in De Boekhorst voor een gezamenlijke schoonmaakactie in de wijk.

In Teylingen wordt de Opschoondag om 9.45 uur afgetrapt in het gemeentehuis van Sassenheim aan de Wilhelminalaan 25, waar wethouder Heleen Hooij het startsein zal geven. Vrijwilligers worden uitgenodigd om deel te nemen aan de opruimactie en samen met de gemeente zwerfafval aan te pakken. Ook hier wordt afgesloten met een lunch om 12.00 uur.

1 REACTIE

  1. Kom eens door de Raadhuisstraat bonnen van Dirk vd Broek en van de Action en van alle winkels de kant waar de Burgemester woont wordt elke ochtend schoon gemaakt maar aan de kant van Huizen Jeroen daar doen ze niks aan dus als jullie zin hebben graag. Gr Piet .

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in