
Noordwijk – Twee auto’s zijn maandagmiddag op elkaar gebotst op de kruising Gooweg/Northgodreef in Noordwijk. De aanrijding gebeurde rond half vijf. De politie en een ambulance kwamen ter plaatse. De betrokkenen zijn nagekeken maar liepen geen letsel op. Een kindje kreeg een troostbeertje. De schade was aanzienlijk. De twee voertuigen zijn afgesleept. Het verkeer liep veel vertraging op.










![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)













![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-80x60.jpg)




Ze hebbben daar ook expres de uitvoegstrook naar de Nortghodreef toe verwijderd, waarschijnlijk bedoeld als verkeersremmende maatregel, nu minder ruimte voor iedereen ondanks dat het veel drukker is geworden.
Voor de kruising uit nNoorwijker Hout staat al een bord 50 km maar de de meeste die techt doorgaan rijden veel te hard Ja bij de flits paal Daar weten ze de rem te vinden .