
Warmond – Fietsmaatjes Duin- en Bollenstreek hebben van accountantskantoor VanVelzen uit Warmond een cheque ontvangen ter waarde van 7.500 euro. In het kader van het 25-jarig bestaan is aan klanten, relaties en collega’s gevraagd om, in plaats van een cadeau, geld en/of tijd te doneren aan Fietsmaatjes.
Fietsmaatjes koppelt vrijwilligers aan mensen die niet meer zelfstandig kunnen fietsen. Samen maken ze fietstochten op een duofiets met elektrische trapondersteuning. In de Duin- en Bollenstreek zijn Fietsmaatjes actief in Teylingen, Hillegom-Lisse, Noordwijk en Katwijk.
Het ontvangen bedrag wordt door Fietsmaatjes.NL gebruikt om in 2025 een groot fietsevenement in de Duin- en Bollenstreek te organiseren voor ouderen en mensen met een beperking.








![[AUDIO] Landelijke eindexamens van start voor ruim 1.000 leerlingen in de Bollenstreek](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/05/Examens-218x150.jpg)






![[VIDEO] Julianakerk in Sassenheim wordt regionale trekpleister: ‘Hier beleven ze een levend geloof’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/05/050826-julianakerk-eerste-dienst-218x150.jpg)











![[VIDEO] Julianakerk in Sassenheim wordt regionale trekpleister: ‘Hier beleven ze een levend geloof’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/05/050826-julianakerk-eerste-dienst-80x60.jpg)

