
Voorhout – Clara van Kampen-Diemel kreeg woensdag hoog bezoek, burgemeester Carla Breuer kwam langs vanwege haar 101ste verjaardag.
Ze was op 26 augustus al jarig, maar de burgermoeder kwam nu op visite in de Buitenplaats Nieuw Schoonoord. Van Kampen is de oudste uit een gezin met 13 kinderen en een geboren en getogen Voorhoutse. Ze kreeg drie kinderen, negen kleinkinderen en vijftien achterkleinkinderen.
Ze woonde voorheen aan de Dinsdagse Wetering en Boerhaavestraat. Van Kampen zat op de Agnes- of zusterschool.




![[VIDEO] Leerlingen Fioretti Lisse herinneren Beatles-optreden in Hillegom met eigen uitvoering: ‘Het was echt geweldig’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-4-218x150.jpg)









![[Audio] Traditionele Kidszoo Cup opnieuw groot succes bij VVSB](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09719-218x150.jpg)














