
Sassenheim – D66 stond dit weekend met een poffertjeskraam in het centrum van Sassenheim. Tweede Kamerlid en fractievoorzitter Jan Paternotte stond achter de bakplaat om het winkelend publiek te voorzien van zelfgebakken poffertjes.
De kraam trok veel belangstelling. Terwijl de poffertjes werden gebakken, gingen bezoekers in gesprek met Paternotte en met kandidaat-raadsleden van D66 Teylingen over de toekomst van de kernen Voorhout, Warmond en Sassenheim.
Aan het eind van de middag waren meer dan duizend poffertjes uitgedeeld en vele interessante gesprekjes gevoerd. Lijsttrekker Ruben Kroeze sprak van een geslaagde actie in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen.













![[AUDIO] Burgemeester Carla Breuer bij Paasmis Vaticaanstad, ‘het ruikt als thuis’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/040826-breuer-in-rome-218x150.jpg)






De poffertjes waren heerlijk! Wat een leuke, warme actie!
Bollenstreekomroep = D66
Gebakken lucht, treffender kan het niet zijn 😄
Waren het geen zoete broodjes??😁
Wat het dan ook was… ik bedank ervoor!! 🤧