In het tv-programma Podium Bollenstreek zijn deze week te gast: Jan de Vreugd van Genootschap Oud-Noordwijk, Lida van der Voort van Streekmuseum Veldzicht en songwriter Radboud Miedema.
Op 19 april is de Dag van de Noordwijkse Geschiedenis, tegelijk met de start van de Boerenmarkt bij streekmuseum Veldzicht. Bezoekers kunnen die dag veel leren over het verleden van Noordwijk op verschillende locaties in het dorp. De Boerenmarkt biedt streekproducten, bloemen, boeken en kunst. Er is een terras met eten en drinken. Kinderen kunnen meedoen aan speurtochten of met een metaaldetector op zoek naar schatten.
Radboud Miedema is een succesvolle songwriter en producer die samenwerkte met artiesten als Lost Frequencies, Sam Feldt en Lucas & Steve. Zijn grootste succes was het nummer Reality, dat in 20 landen op nummer 1 stond en meer dan 800 miljoen keer is gestreamd. Miedema begon met muziek als kind en werkte eerst buiten de muziek. Na een carrièreswitch volgde het succes. Met producer Janieck schreef hij Reality, dat door Lost Frequencies werd opgepikt. De hit veranderde zijn leven compleet.