Foto: Joël Haasnoot

Noordwijk – Het Duinkabouterpad in Noordwijk heeft een frisse nieuwe uitstraling gekregen. De afgelopen maanden zijn alle houten routepalen vernieuwd en zijn er kaboutersporen toegevoegd. De route begint bij restaurant Langs Berg en Dal en is 1.500 meter lang.

Langs het pad ontdekken jonge wandelaars kabouterhuisjes, waslijnen en andere verrassingen, laag bij de grond én in de lucht. Onderweg kunnen kinderen luisteren naar een verhaal uit het kabouterboek en opdrachten uitvoeren die al hun zintuigen aanspreken.

Het Kabouterpad is speciaal ontworpen voor kinderen van 3 tot en met 7 jaar. Met een rode puntmuts op hun hoofd en een speurneus op zak beleven ze een leerzame en leuke wandeling. Na afloop mogen kinderen hun kaboutermuts mee naar huis nemen.

De route van het Duinkabouterpad is te vinden op de website van Staatsbosbeheer.

Foto: Joël Haasnoot
Foto: Joël Haasnoot
Foto: Joël Haasnoot

2 REACTIES

  1. Wat daar bij die golfbaan gebeurd mag dat wat een bende als ik foto’s wilmaken in de duinen moet ik een vergunning aanvragen als ik buiten de paden loop krijg ik een bekeuring daar gaat het hele duin op de schop . Er wordt hier toch met twee maten gemeten .

  2. Piet, ik snap jou niet. Dit is al jaren een hele leuke kinder wandeling! Mooi dat die weer verbeterd is. Die heeft niets met de golfbaan te maken

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in