In het tv-programma Podium Bollenstreek zijn deze week te gast: Peter Zuidhoek en John Wassenaar van de expositie Meesterlijk Realisme en Helmus Wildeman over het Noordwijk Kamermuziekfestival.

In het Pinksterweekend van 7 t/m 9 juni organiseert galerie ArtBoutique de expositie Meesterlijk Realisme in het Koetshuis op Landgoed Calorama. Bezoekers kunnen meer dan 40 schilderijen bewonderen van topkunstenaars in realistische en magisch-realistische stijl. Deelnemende kunstenaars zijn onder andere John Wassenaar, Leo van den Ende, Jan Nederlof en Valéry Vecu Quitard. Hun werken tonen stillevens, landschappen, bloemcomposities en nostalgische taferelen. Wassenaar is tijdens de expositie zelf aanwezig om over zijn werk te vertellen. De toegang is gratis en de expositie is dagelijks geopend van 10.30 tot 17.00 uur.

Het vierde Noordwijk Kamermuziekfestival vindt van 6 t/m 9 juni plaats tijdens het Pinksterweekend. Op locaties als de Witte Kerk en het Koetshuis van Calorama zijn werken van onder meer Bach, Ravel en Beethoven te horen, uitgevoerd door topmusici uit binnen- en buitenland. Naast concerten is er een kamermuziekcursus voor amateurmusici, met vier dagen lessen en workshops. Voor jonge kinderen zijn er educatieve activiteiten, waaronder interactieve babyconcerten voor baby’s tot 18 maanden, ontwikkeld door het Concertgebouw.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in