Lisse – In de tweede divisie verloor FC Lisse op bezoek bij SVV Scheveningen. Na 90 minuten spelen was 2-0 de definitieve uitslag en kwam de ongeslagen reeks van FC Lisse ten einde.

Het was geen goede start voor de Lissenaren, na vijftien minuten stond het thuisteam al twee doelpunten voor. Kevin Gomez-Nieto en Lex Immers scoorden voor Scheveningen in de zevende en veertiende minuut. FC Lisse probeerde nog terug te komen in de wedstrijd, maar slaagde hier niet in. In de rust stond het nog steeds 2-0.

In de tweede helft was er ook niet veel te beleven in Scheveningen. Beide ploegen hadden hier en daar een kans, maar geen enkele werd benut. De twee doelpunten in de eerste fase van de wedstrijd waren ook de laatste en daarom bleven de competitiepunten in Scheveningen.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in