Noordwijk – In Noordwijk is dinsdag rond 16.30 uur een persoon gewond geraakt bij een aanrijding tussen een automobilist en een fietser. Het ongeluk gebeurde op de rotonde Lijnbaanweg-Nieuwe Zeeweg-Weteringkade.

Ambulancemedewerkers ontfermden zich over het slachtoffer. Na controle werd het slachtoffer naar het ziekenhuis gebracht voor verder onderzoek en behandeling. De politie deed onderzoek naar het ongeval.

De auto liep een gebroken ruit op.

6 REACTIES

  1. Misschien wordt het eens tijd dat alle rotonde slachtoffers zich gaan verenigen en gezamenlijk een schadeclaim indienen bij de gemeente.

  2. Alle bij fietsers en automobilisten beter uitkijken hand uitsteken en richting aan geven en kijken . Is dat zo moeilijk. En alleen met verkeer bezig zijn . Geen telefoon in je handen 👍

  3. Kruispunten met stoplichten hebben plaats gemaakt voor rotondes omdat dit goedkoper was in onderhoud en niet vanwege de veiligheid, zeker niet binnen de bebouwde kom en nu ook nog eens met snellere fietsers in voorrang en de toename van de verkeersdruk, oa. door de toename van het aantal inwoners.

    Als de gemeente door wil blijven bouwen in de wijken waar het al druk is, zal men iets aan de de wegindeling moeten gaan doen, mits veiligheid ook nog meetelt. Tot nu toe wordt er weinig werk van gemaakt.

  4. Ja nu nog een Albert heyn er bij . Zal het dan nog drukker worden ? Ja natuurlijk wordt het drukker maar daar geven ze niet om . Dat ze hier een vergunning voor hebben gegeven op dat gemeentehuis .Daar is echt over nagedacht dus niet . Die Raadhuis straat is nu al een gaos met het verkeer . Het is te hopen dat van der Broek wint met zijn bezwaar . Vol is vol ,

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in