
Noordwijk – Het strand was 2e kerstdag druk met strandbezoekers. Wel vaker spoelen bijzondere dingen aan op het strand. Dinsdag zorgde dat ook weer voor verbaasde blikken bij de vele strandwandelaars in Noordwijk: er spoelde een grote boei aan.
De kustwacht werd in kennis gesteld van de vondst. Na de melding werd vanuit de lucht de positie van de boei bepaald. De boei zal worden weggehaald. Waarschijnlijk is het gevaarte afkomstig uit Vlissingen.
De kustwacht kan dit nagaan door het nummer op de boei te checken.










![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)














![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-80x60.jpg)



Lekker boeiend
😄👍