
Sassenheim – De Harddraverij in Sassenheim gaat vrijdag niet door. De organisatie heeft het evenement afgelast vanwege de verwachte hitte en hoge luchtvochtigheid. Het bestuur van Stichting Harddraverij Sassenheim schrijft op de website dat het welzijn van mens en dier voorop staat. Daarom is besloten de harddraverij niet door te laten gaan.
Door de afgelasting is er op de Westerstraat ook geen foodtruck en geen drankverkoop. Voor kinderen is er een alternatief voor de kleurplaatactie. Zij kunnen vrijdag tussen 15:00 en 16:30 uur bij IJssalon Lucca aan de Hoofdstraat een gratis ijsje ophalen. Daarvoor moeten zij hun ingekleurde Harddraverij-kleurplaat inleveren.
Momenteel wordt onderzocht of de Harddraverij op een andere datum kan doorgaan. De braderie op de Hoofdstraat valt buiten de organisatie van de Harddraverij. Die gaat voorlopig wel door.











![[AUDIO] Mysterie van de Oude Jeroenskerk: historicus zoekt verdwenen beeldje](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/061726-schets-beeldje-218x150.jpeg)



![[AUDIO] Vrijwilligers Park Rusthoff grijpen snel in na vermoeden van vogelgriep; dieren kinderboerderij in quarantaine](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/061726rusthoff-218x150.jpg)








![[AUDIO] Mysterie van de Oude Jeroenskerk: historicus zoekt verdwenen beeldje](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/061726-schets-beeldje-80x60.jpeg)
![[AUDIO] Vrijwilligers Park Rusthoff grijpen snel in na vermoeden van vogelgriep; dieren kinderboerderij in quarantaine](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/061726rusthoff-80x60.jpg)
