
Hillegom – Hillegommer Ben Mense dankt zijn leven aan een stamceltransplantatie en nu werft hij stamceldonoren, zodat anderen ook geholpen kunnen worden.
Mense heeft acute leukemie. Sinds hij nieuwe stamcellen kreeg van z’n broer Jos, gaat het steeds beter met de 61-jarige Hillegommer. Hij besloot in actie te komen om nieuwe donoren te werven in zijn woonplaats. Zijn oproep om stamceldonor te worden, waarin hij zijn eigen verhaal vertelt, is te vinden op vele plekken in Hillegom. Daarnaast heeft hij voetbalvereniging SV Hillegom meegekregen om hun leden te informeren over stamceldonatie.
Zijn actie leverde Ben Mense de titel “Held van de week” op bij de Stichting Matchis, het Nederlands Centrum voor Stamceldonoren. Meer informatie over stamceldonatie is te vinden op https://www.matchis.nl/