
Hillegom – De Hillegomse schrijfster Nina Verheij heeft haar eerste Engelstalige young adult-boek geschreven: How Dead People Ruined My Life. In het boek ontdekt de 16-jarige Robin na een coma dat ze geesten kan zien, wat haar leven op een nieuwe school behoorlijk in de war schopt.
Verheij schreef eerder psychologische thrillers en romans in het Nederlands. Door de populariteit van BookTok koos ze nu bewust voor Engels, wat haar beter bevalt dan verwacht.
Het boek is een mix van highschool-drama en paranormale avonturen, met thema’s als vriendschap, liefde en geesten. Geen horror, wel veel humor en spanning.
Hieronder een gesprek met de schrijfster:




![[VIDEO] Leerlingen Fioretti Lisse herinneren Beatles-optreden in Hillegom met eigen uitvoering: ‘Het was echt geweldig’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-4-218x150.jpg)









![[Audio] Traditionele Kidszoo Cup opnieuw groot succes bij VVSB](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09719-218x150.jpg)














