
Noordwijk – Fluks heeft zaterdag gewonnen van Sporting West. Het Noordwijkse korfbalteam versloeg Sporting West met 14-16. Door deze overwinning moet Fluks volgende week in een rechtstreeks duel met het Rijnsburgse Madjoe uitmaken wie kampioen wordt van de veldcompetitie.
Fluks startte tegen Sporting West matig. De thuisploeg uit Amsterdam stond al snel 6-2 voor. Fluks wist zich te herpakken en het gat te dichten, maar was gewaarschuwd voor een zware middag. Defensief stond het bij het team van Jan Passchier wel goed, maar aanvallend was het spel nog niet goed genoeg.
Na rust was het Fluks die telkens op een voorsprong van een punt kwam, maar Sporting West kwam constant langszij. Zo leek het op de laatste seconden aan te gaan komen, maar Fluks was daar niet van gediend. Drie minuten voor tijd sloegen de Noordwijkers een definitief gat dat niet meer te dichten was voor Sporting West.
Ook concurrent Madjoe wist zaterdag te winnen. Fluks gaat vooralsnog aan kop met negen punten uit vijf wedstrijden, waar Madjoe twee punten minder heeft. In een eerder duel speelden de teams gelijk. Zaterdag zal Fluks dus minstens gelijk moeten spelen, wil het zichzelf kronen tot kampioen van de poule.






![[AUDIO] Afsluiting Hillegommerbrug: gemengde reacties onder bewoners](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/01/011226hillegommerdijkaz1-218x150.jpg)




















