
Lisse – Op het groene binnenterrein tussen de Gasstraat, Geraniumstraat, Narcissenstraat en de Broekweg in Lisse komt ruimte voor acht tiny houses.
Wonen in een tiny house is duurzaam, geeft minimale woonlasten en weinig onderhoud. Inschrijven voor het project kan nog tot en met 14 december om 12.00 uur. De acht tiny houses worden in een collectief particulier opdrachtgeverschap (CPO) ontwikkeld, de deelnemers pakken het gezamenlijk aan.
Meer informatie over het project is te vinden op de website van Steenvlinder.
Ben al een paar jaar samen met mijn vriend op zoek naar een leuke woonplek, een tiny house lijkt me onwijs gezellig en knus en helemaal in me geboorteplaats lisse
Ik wil heel graag terug naar de “bollenstreek ” mijn familie woont in het Langeveld en ik op dit moment in Friesland door de veel hogere huizen prijzen in het “westen “is het voor mij onmogelijk om terug te keren.Een Tiny house zou fantastisch zijn !!!
Graag, heel graag wil ik ook de buiten leven en duurzame.
Ga dan op n camping staan
Waar mee kan ik in aan meerkening komen