
Voorhout – De twintigjarige Lies van Rijn is een inzamelingsactie gestart voor de Joarip School in de Tanzaniaanse stad Arusha. Van Rijn doet daar momenteel vrijwilligerswerk en wil geld inzamelen voor schoolmaterialen en voedsel voor gezinnen rondom de school.
Volgens Van Rijn zijn er op de school onvoldoende middelen. De directrice, Rogathe, werkt onder meer extra in haar naaiatelier om ervoor te zorgen dat kinderen gratis naar school kunnen en op school brood en thee krijgen.
Met het ingezamelde geld wil Van Rijn onder meer schriften, potloden, gummen en andere schoolmaterialen kopen. De materialen worden volgens haar in Arusha aangeschaft. Als er geld overblijft, wil ze voedselpakketten samenstellen voor gezinnen in de omgeving van de school.
De inzamelingsactie is te vinden via WhyDonate.
























