
Noordwijkerhout – Wandelend entertainment op straat, zo heette het evenement dat zaterdagmiddag plaatsvond rondom de Witte Kerk in het centrum van Noordwijkerhout.
Het winkelend publiek en de mensen op de terrassen werden op ludieke wijze vermaakt door straatmuzikanten. Zo bracht zanger/gitarist Edward Val zijn Top2000-repertoire ten gehore. Een andere muzikant bezocht zijn publiek met een minipodium op een scootmobiel.
Het weer werkte mee en de stemming zat er al snel goed in, op de Steeg.
De foto’s zijn van Fred van der Bent:










![[AUDIO] Landelijke eindexamens van start voor ruim 1.000 leerlingen in de Bollenstreek](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/05/Examens-218x150.jpg)






![[VIDEO] Julianakerk in Sassenheim wordt regionale trekpleister: ‘Hier beleven ze een levend geloof’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/05/050826-julianakerk-eerste-dienst-218x150.jpg)













Gezellig he dit kan alleen nw Hout .👍