
Hillegom – Naast de beslissing tot cameratoezicht bij jongerencentrum Nexus in Hillegom is ook aan drie jongeren een gebiedsverbod opgelegd. Deze personen mogen drie maanden lang niet in Hillegom komen. Dat maakte burgemeester Roberto ter Hark bekend in het BO-programma B &W van Hillegom.
Het gaat om drie jongens van buiten Hillegom, van wie door onderzoek is aangetoond dat ze betrokken waren bij de overlast rond het jongerencentrum. De jongeren krijgen alle drie een brief van de burgemeester. Die wordt thuis afgegeven door de politie.
Ze kunnen eventueel bezwaar maken tegen het gebiedsverbod.










![[AUDIO] Leerlingen Fioretti Lisse presenteren ideeën voor duurzamer Geestwater](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2024/11/112924-geestwater-218x150.jpg)
![[AUDIO] Fietsverlichtingsactie van start bij basisschool De Schapendel in Noordwijk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/image7-218x150.jpeg)




![[VIDEO] Investeringszones (BIZ) in Voorhout en Sassenheim van start](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/110725-ondertekening-218x150.jpg)



Hè, hè, EINDELIJK optreden zoals het hoort! Aanpakken die rotstreek. Dat doe je óók als één van je kinderen in de woonkamer rotvervelend doet. Vergelijk het daar maar mee!
eindelijk mijn kleinzoon durfde daar niet meer alleen te fietsen om naar de voetbal te gaan