
Noordwijk – De Noordwijkse basketballer Jan Driessen heeft dinsdag op de Olympische Spelen met het Nederlands basketbalteam de eerste groepswedstrijd in het 3 x 3 basketbal gewonnen. Driessen heeft zelf twee keer gescoord. Nederland heeft het team van China verslagen met 21-16.
Woensdagavond speelt het Nederlandse team tegen Olympisch kampioen Letland om 18.35 uur. De nummers 1 en 2 van de groep gaan door naar de volgende ronde, de nummers 3 tot 6 spelen nog een tussenronde.











![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)


![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)

















