
Sassenheim – In de buurttuin van ontmoetingswerkplaats De JoJo in Sassenheim is donderdag een Buur&BuurtBankje geplaatst. Bewoners, vrijwilligers en organisaties kwamen samen om de nieuwe ontmoetingsplek te vieren. Wethouder Frans Nederstigt heeft het bankje officieel overhandigd.
Buurtbewoners kunnen bij het gele bankje elkaar ontmoeten voor een praatje, een kop koffie of om even tot rust te komen. De omgeving van de buurttuin maakt het een toegankelijke plek voor iedereen.
Het bankje is een initiatief van gemeente Teylingen, STEK en Welzijn Teylingen en maakt deel uit van de pilot Zorgzame Buurten. Dit initiatief draagt volgens de organisaties bij aan het doel van de pilot: meer betrokkenheid en verbondenheid in de wijk. Het bankje is er ook voor medewerkers van de gemeente om in contact te komen met inwoners.












![[AUDIO] Duinbrand tussen Noordwijk en De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/043026-duinbrand-stephan-218x150.jpg)















