Noordwijk – Sportjournalist Jim van der Deijl uit Noordwijk is genomineerd voor Hét Sportverhaal van Jaar’ van de Nederlandse Sportpers (NSP). Samen met Matthijs Snepvangers heeft Van der Deijl voor Omroep West het artikel ‘Waar ging het mis bij ADO? Spelers voor het blok gezet en verplicht hotel voor kersverse vader‘ geschreven.
Het verhaal gaat over hoe voetbalclub ADO Den Haag de Eredivisie niet heeft kunnen bereiken tijdens het seizoen 2023-2024. Het artikel schoot het verkeerde keelgat in bij de club en legde voetbalverslaggever Van der Deijl zelfs een boycot op. Even later was heel Omroep West niet meer welkom in het stadion van ADO, dit duurde zo’n twee maanden.
Wie de prijs heeft gewonnen wordt bekend gemaakt op 14 januari op de NSP-jaarbijeenkomst in het hoofdkantoor van de Nederlandse Loterij in Rijswijk. Jim van der Deijl en Matthijs Snepvangers nemen het op tegen Matthijs van Dam en Esther Scholten van Trouw en Siem Eikelenboom, Hugo Rasch en Henk Willem Smits namens Follow The Money in samenwerking met Just Vervaart en Freke Remmers van Omroep Gelderland.
Hieronder het radio-interview: