
Bollenstreek/Noordwijkerhout – Acht (bloembollen)kwekerijen en aanverwante bedrijven zetten tijdens Bollenstreek in Bedrijf hun deuren open. Deze jaarlijkse agrarische open dag is dit jaar op zaterdag 10 augustus aan de Herenweg in Noordwijkerhout.
De deelnemende agrarische ondernemers laten zien wat er in hun bedrijven en op het land precies gebeurt. Ze vertellen alles wat je wilt weten over de teelt en verwerking van bloembollen, bloemen en vaste planten.
Op zaterdag 10 augustus tussen 10.00 en 16.00 uur zetten de volgende (bloembollen)kwekerijen en aanverwante bedrijven hun deuren open:
1) Bloemenkwekerij Niels Warmerdam – Herenweg 160
2) Geerlings Tuinen – Herenweg 296
3) C.A. van Paridon – Herenweg 346B
4) P. Pennings Bloembollenbedrijf – Herenweg 344B
5) WAM Pennings – Herenweg 348A
6) Kwekerij Peter van den Berg – Herenweg 350
7) Warmerdam Spoelbedrijf – Herenweg 362
8) Greenhouse – Herenweg 366.
Alle bedrijven liggen bij elkaar in de buurt en zijn gemakkelijk te bereiken met de fiets en de bus. Bij elk bedrijf is een extra activiteit die te maken heeft met natuur en landschap. Zo laat een imker zijn bijenvolk zien en kan er Bollenstreekijs worden geproefd. Voor kinderen zijn er diverse activiteiten.







![[AUDIO] Lisse biedt senioren gratis vitaliteitscheck aan: inzicht in fysiek en mentaal welzijn](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_3596-218x150.jpeg)
![[SAMENVATTING] FC Lisse op Ter Specke fluitend langs GOES (3-0)](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/danny-bakker-218x150.jpg)


![[AUDIO] Lezing over ESA ESTEC laat zien wat er achter de hekken gebeurt](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/B2B8728a-218x150.jpg)










