
Teylingen – Bij het in rekening brengen van de afvalstoffenheffing in de gemeente Teylingen is er opnieuw een fout gemaakt. Inwoners die recht hebben op een korting voor het jaar 2024 omdat zij minder restafval hebben aangeboden, zien deze niet terug op hun belastingaanslag voor 2025. Volgens de gemeente komt dit door een technisch mankement en krijgen inwoners met recht op korting eind maart bericht hierover.
Het is niet de eerste keer dat er problemen zijn met de afvalstoffenheffing in Teylingen. Vorig jaar moest de gemeenteraad ingrijpen nadat foutieve informatie op de website had geleid tot verkeerde verwachtingen. Toen werd uiteindelijk besloten om de regeling met terugwerkende kracht, op basis van oude tarieven, aan te passen.
Niet het enige foutje, ook ontbreekt op aanslagen 2025 de volledige achterzijde met alle informatie zoals rekeningnummer, bezwaar etc
Is het? Ik heb in de berichtenbox gewoon 2 PDF-bestanden. De aanslag zelf en de achterzijde.
De grootste fout die de gemeente maakt, is haar bewoners leegzuigen met die abnormale verhogingen.
En de verwachting dat een meerpersoonshuishouden toe kan met 140 liter restafval en PMD in 3 combinatie met de frequentie. We scheidden en scheiden alle stromen heel zuiver maar de restafval- en PMD-containers zijn echt te klein. Qua GFT kunnen we af met 4 keer per jaar.
456 euro afvalheffing, terwijl er busjes vol bedrijfsafval gaan naar de milieustraat…. controle nul. Het is een grof schandaal !
Ik huur een opslag in Sassenheim en ben niet inwonende,
Ik krijg dit jaar een aanslag rioolheffing, maar ben niet aangesloten op enige vorm van water afscheiding.
Eerste brief van aanslag direct bezwaar gemaakt dit loopt nog.
Daarna al 3 nieuwe aanslag brieven gekregen allemaal dezelfde, ook die zonder achterkant.
Slaap zacht Sassenheim
Ondertussen moet je wel betalen en moet jij maar zien hoe jij door de ambtelijke kliek heen jouw centen terugkrijgt. Wat voor gemeente leven wij in Teylingen?
Mensen met lage inkomens kunnen al die heffingen helemaal niet meer betalen! Vooral alleenstaanden met een laag inkomen hebben het zwaar. Zij moeten kwijtschelding krijgen van alle gemeentelijke heffingen, ook als zij net iets boven bijstandsniveau zitten. De verschillen tussen arm en rijk zijn veel te groot in Nederland. Vooral de vermogens zijn oneerlijk verdeeld. Een groot aantal Nederlanders heeft een enorme overwaarde op zijn huis en is slapend rijk geworden. Laten ze die mensen zwaarder belasten en arme mensen ontzien! Arme mensen kunnen geen huis kopen en dus ook nooit vermogen vergaren.
Deze gemeente maakt zoveel fouten maar wakker worden zij echt niet. Zij hebben geen idee wat er onder de burger leeft die hun in het zadel geholpen hebben. Inspraak is voor de bühne en ondertussen trekken zij hun eigen plan en de burger maar betalen voor wie het leven al zo duur is. Ik stem niet meer op hun, slechter en onnadenkender kan niet. Voorbeelden genoeg, 1 daarvan heeft al teweeggebracht dat er een wethouder opgestapt is. Wie volgt?