
Bollenstreek – Peter Maes is de nieuwe voorzitter van het bestuur van de Stichting Tuinbouw Ondernemersprijs. Hij volgt daarmee Michiel F. van Ginkel op die na zes jaar afscheid neemt, conform het rooster van aftreden.
Maes kijkt uit naar zijn nieuwe functie. Volgens hem heeft de tuinbouw sterke troeven op het gebied van duurzaamheid en innovatie en is daarmee een voorbeeld voor telers wereldwijd. ‘Met de Tuinbouw Ondernemersprijs laten we zien welke ‘waarde’ er uit de tuinbouw voortkomt en hoe deze relevant en toekomstbestendig kan worden gemaakt vanuit deze sterke economische basis.’
Peter Maes (1965) is Chief Strategy Officer bij Koppert.



















![[VIDEO] Teylingse Welzijnsorganisaties delen kerstbomen uit aan zorgzame buurten: “Dit is een mooie manier om samen aan de slag te gaan”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-8-218x150.jpg)





