
Noordwijk – Puzzeltekenaar Jan van Haasteren staat centraal in de nieuwe tentoonstelling in het Museum of Comic Art in Noordwijk. De expositie ‘The Missing Pieces of a Comic Artist’ laat zien dat zijn bekende puzzels het resultaat zijn van een lange en veelzijdige carrière. Bezoekers krijgen een overzicht van zijn werk als striptekenaar, illustrator en reclamekunstenaar.
De tentoonstelling toont meer dan vijftig originele tekeningen uit het persoonlijke archief van Van Haasteren. Ook is er aandacht voor zijn werk bij de Marten Toonder Studio’s, strips voor bekende tijdschriften en zijn rol bij het satirische blad De Vrije Balloen. Enkele originele puzzelontwerpen laten zien hoe zijn herkenbare stijl is ontstaan.
De expositie opent op 7 maart, vlak na de datum waarop Van Haasteren zijn 90e verjaardag viert. Bij de tentoonstelling verschijnt een catalogus met extra achtergrondinformatie en materiaal.
![[AUDIO] Kennismiddag over ecologisch bermbeheer en exotenbestrijding in Hillegom](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/WhatsApp-Image-2026-02-09-at-16.45.49-218x150.jpeg)
![[AUDIO] Living Lab B7 presenteert resultaten na vijf jaar onderzoek](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/1-df1fddad-218x150.jpg)





![[SAMENVATTING] Jerrel Hak bezorgt FC Lisse de volle buit tegen koploper Kloetinge](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/Lisseee-218x150.jpg)









![[AUDIO] Kennismiddag over ecologisch bermbeheer en exotenbestrijding in Hillegom](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/WhatsApp-Image-2026-02-09-at-16.45.49-696x385.jpeg)




![[AUDIO] Kennismiddag over ecologisch bermbeheer en exotenbestrijding in Hillegom](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/WhatsApp-Image-2026-02-09-at-16.45.49-100x70.jpeg)
Op de site van omroep West stond op 31 januari een heel artikel over Dick Heins een van de tekenaars van deze bekende puzzels (interessant om te lezen ).
Wat leuk. We gaan kijken.