
Noordwijk – Woonstichting Stek is dinsdag gestart met met de inschrijvingen voor 25 eengezinswoningen aan De Mook in de wijk Buitenrijk in Noordwijk. De sociale huurwoningen zijn verdeeld over drie woonblokken en worden naar verwachting in de loop van dit voorjaar opgeleverd.
De huren vallen in de huurcategorieën betaalbaar (791,93 euro) en middelduur (900,07 euro). De woningen hebben een hal en toilet, open keuken met daarachter de woonkamer. Op de eerste verdieping zijn de drie slaapkamers en een badkamer. De tweede verdieping heeft een grote open ruimte voor bijvoorbeeld een thuiswerkplek of een slaapkamer. Er is een voortuin en een achtertuin met berging.
Elke woning heeft triple glas, zonnepanelen, een warmtepomp en een warmte-terugwin-installatie. Belangstellenden kunnen reageren tot 28 januari.
Noemen ze dat sociale woningen hoe durven ze .
Geen enkel probleem want als je daarvoor in aanmerking komt krijg je gewoon huursubsidie. En als je geen huursubsidie krijgt is je inkomen kennelijk hoog genoeg.
Niet huren van Stek! Garantie voor ellende: slecht onderhoud, lekkages, slechte reparaties, onbeschoft personeel, enz.
Stek is een top verhuurder. Nog nooit last gehad met ze. Zou het niet aan jezelf kunnen liggen??
Hoe kan ik mij inschrijven voor deze 25 woningen?
Zoals altijd via de site Huren in Holland Rijnland. Je zult je echter wel eerst in moeten schrijven, kost €10 per jaar.
https://www.hureninhollandrijnland.nl/aanbod/nu-te-huur/huurwoningen/details/179347-demook-45-noordwijk
Ik kom graag in aanmerking voor deze woning
Leuk dat je dat hier vertelt, maar dan zul je je moeten inschrijven.
Geachte Hr/Mw.
Mijn vraag is, kan je ook als alleenwonende reageren?
Met Vriendelijke,
Michel de Zwart.
Tel. 0641991826.
Het gaat om gezinswoningen, het lijkt me logisch dat daar gezinnen gaan wonen
Je kunt inderdaad ook gewoon als alleen wonende reageren op een eengezinswoning. Dat is geen enkel probleem. Bij deze woningen krijgen echter wel gezinnen vanaf drie personen voorrang bij de toewijzing.
https://www.hureninhollandrijnland.nl/aanbod/nu-te-huur/huurwoningen/details/179347-demook-45-noordwijk
Beste mensen,
Is dit ook beschikbaar voor alleenstaande met een kind ?
Iemand zonder woning nu omdat deze door brand niet meer bewoonbaar is.
Hartelijk dank voor een reactie
Ingrid
Je kunt gewoon als alleen wonende reageren op een eengezinswoning. Hoewel gezinnen vanaf drie personen voorrang krijgen bij de toewijzing gebeurt het toewijzen handmatig i.p.v. op inschrijfduur.
Nu weet ik niet of er ergens de mogelijkheid is jouw inschrijving schriftelijk of mondeling toe te lichten, maar als dat zo is kan ik mij wel voorstellen dat jouw situatie mee kan tellen. Misschien even informeren bij STEK? Het nummer is: (0252)430 500
Goede avond,
ik Danny Achterberg en mijn vriendin/verloofde Femke van der Meij.
Zijn er geïnteresseerd. Wij wonnen nu in Noordwijkerhout in een studio en het huur kontrakt loop bijna af. We hebben allebei een vaste baan ik werk bij de albertheijn als teamleider. en mijn partner werk in een bloemenwinkel. We horen graag van jullie.
Vriendelijke groet.
D.Achterberg
Femke van der Meij
Niet echt slim en onnodig om hier jullie gegevens te vermelden.
https://www.hureninhollandrijnland.nl/aanbod/nu-te-huur/huurwoningen/details/179347-demook-45-noordwijk
Wij horen graag van u of we in aanmerking komen.
Van wie?????
Nou Arie daar heb je gelijk in ik vroeg nog eens of wij niet in aanmerking kwamen kreeg als antwoord zal jou tijd wel uitdienen . Wat een pokke lui onbeschoft horken ? Moeten zeker opgevoed worden ?
Ik zie (even googlen) dat de verhuur via “huren in Holland Rijnland” gaat. Dus je moet even naar hun website ( google deze naam) en kijken hoe je dat moet doen.
Want hier een reactie achterlaten gaat niet werken denk ik.
Doet Stek nog steeds dezelfde huizen bouwen die al sinds de jaren gebouwd worden?
Woont en keuken beneden, 3 slaapkamers boven. Terwijl de gezinssamenstelling toch wel heeeeel erg veranderd is!
Stek ga voor de knarren bouwen! Hofjes ( makkelijkervoor de schaarse zorg verleners) en kijk eens hoeveel 1 gezinswoningen vrijkomen met drie slkamers boven! Moet je alleen nog ff isoleren!
Sinds de jaren 50 bouwen we in Nederland 1 gezinswoningen. Je zou denken dat de huishoudsamenstellung sindsdien toch wel veranderd is
Nou Anna ik hoop dat jij ook ooit een knar wordt . Met andere worden ga eens bouwen voor de ouderen .Staat een betje netter ..