
Noordwijkerhout/Voorhout – De stroom is maandagmiddag uitgevallen in Noordwijkerhout en Voorhout. Ook enkele straten in De Zilk, Noordwijk en Sassenheim zijn getroffen. Dat gebeurde rond 14.45 uur. Liander laat weten dat het om minder dan 6000 huishoudens gaat. Een monteur moet het oplossen. Niet bekend is, wat de oorzaak van de storing is. De verwachting is dat het om 17.45 uur is opgelost.
Het gaat om onder andere de volgende straten:
Voorhout:
Beatrixstraat, Beukenrode, Boekenburglaan, Boekhorstlaan, Breughelhof, Dr Abraham Kuyperstraat, Dr Schaepmanlaan, Dr. Aletta Jacobslaan, Duin en Dal, Engelse Tuin, Essenrode, Fazantlaan, Frans Halsstraat, Havendwarsstraat, Havenstraat, Herenstraat, Herenweg, Irenestraat, Jacoba van Beierenhof, Julianalaan, Kerkstraat, Kievitshorn, Langevelderweg, Leidsevaart, Marktplein, Meidoornrode, Oranje Nassaulaan, Parnassialaan, Pilarenlaan, Prins Bernhardstraat, Prins Clausstraat, Prof Aalberselaan, Reigerlaan, Rembrandtlaan, Ruysdaelhof, Schoonoord, Sint Aloysiuslaan, Sint Antoniusstraat, Sint Bavolaan, Sint Bavopark, meer dan 40 straten.
Noordwijkerhout:
















![[AUDIO] Vrijwilligers Voorhout bedankt voor inzet bij wijkvarkentjes](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/03/031125varkens-1-218x150.jpg)







Nooit geweten dat zowel voorhout als nwht veel dezelfde straatnamen hebben , echt heel veel !!
Niet het beste artikel inderdaad 🤣
Dat is balen
En maar blijven pushen en inzetten op electrisch verwarmen koken en douchen , de auto aan de stekker , was in de wasmachine, en effe een kop koffie tijdens het strijken !!
Plof zei de Stop
Genoeg is Genoeg!
4 uur zonder stroom is toch prima leefbaar, zeker overdag als het nog licht is buiten.
Deze stroomstoring is maar een voorbode wat ons nog te wachten staat als de klimaatkneuzen alles willen elektrificeren.
Ja, want waarom zou je een leefbare planeet voor je (achter)kleinkinderen willen achterlaten? Zij hebben ook niks voor jou gedaan!
Elektrificeren is allesbehalve een leefbare planeet of dacht jij dat al de windturbines goed voor ons waren? Droom maar lekker verder.
Dit is echt veel te kort door de bocht Mo!
Ga jij effe ’n kwartiertje met je gezicht achter een uitlaat van een auto zitten. Het doet er niet toe of het benzine of diesel is.
Dat begrijp je waarschijnlijk meteen waarom we elektrificeren.
Ik had geen stroom probleem maar 1 uur lang geen (kpn) internet – woon in Voorhout