Sassenheim – Ter Leede heeft niet gewonnen van Sportlust’46. De nummer zes uit de Derde Divisie was te sterk voor de Sassenheimers: 1-2.
Voorafgaand aan de wedstrijd werd er een minuut stilte gehouden ter ere van de overleden Joop van Ginhoven. De trouwe vrijwilliger overleed op 89-jarige leeftijd. Na dit mooie eerbetoon startte de wedstrijd, waarin de bezoekers meteen de overhand namen. Dit resulteerde in een snelle 0-1, in de vijfde minuut. In de 22e minuut was het opnieuw raak en werd de score verdubbeld. Beide ploegen gingen aan de thee met een score van 0-2.
Na rust kwam er leven in de brouwerij bij de Sassenheimers. In de 60e minuut maakte Van der Kwaak de aansluitingstreffer: 1-2. Ter Leede probeerde aan te dringen en kwam beter in de wedstrijd. De rood-gelen kregen in de 83e minuut een tegenslag: Ziad Ouled mocht vertrekken met een rode kaart. Sportlust’46 wist uiteindelijk de overwinning over de streep te trekken, waardoor de Sassenheimers met lege handen achter bleven.