
In deze aflevering van ‘De thuiswedstrijd’ gaat het over chocola. Presentator Esther Driessen stelt Gert van Soest, eigenaar van chocolaterie Pierre, de vraag waarom zoveel mensen chocola zo enorm lekker vinden? Wat is het geheim van een goede chocolatier? Hoe belangrijk is duurzaamheid? Wat komt er kijken bij het runnen van een familiebedrijf? Hoe zorg je goed voor je personeel? En hoe belangrijk is het om te ontspannen na een drukke werkweek? Een persoonlijk gesprek over passie, zorg voor je omgeving en ondernemerschap.

![[VIDEO] Tientallen gedichten tijdelijk op ramen van huizen, winkels en gebouwen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/01/gedicht-1-218x150.jpg)

















![[VIDEO] Ties van Kesteren wint Kuipzwammen Voorhout, publieksprijs naar Jim Aanhane](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/Kuipz-218x150.jpg)










