
Noordwijkerhout – Leerlingen Theater- en Drama van het Teylingen College Leeuwenhorst hebben twee indrukwekkende voorstellingen gebracht.
De leerlingen van theaterklas 3 en kunstvak drama 4H/4V speelden In Verzet, over het studentenverzet in de Tweede Wereldoorlog en verzetsheldin Truus van Lier. De voorstelling laat zien hoe jongeren in oorlogstijd moeilijke keuzes moesten maken. Thema’s als vriendschap, moed en verraad komen op indringende wijze naar voren.
Leerlingen van 4M/5H/5V/6V brachten Code Rood, geïnspireerd op La Casa de Papel. Het verhaal van acht briljante criminelen die de Koninklijke Munt van Spanje overvielen.
De foto’s zijn van Richard van Egmond:










![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)













![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-80x60.jpg)



