
Hillegom – Burgemeester Roberto ter Hark heeft besloten tijdens de kermis in Hillegom drie mobiele camera’s te laten plaatsen op het kermisterrein aan de Jonkheer Mockkade. De camera’s zijn een aanvulling op andere veiligheidsmaatregelen, zoals beveiliging en extra verlichting. Met deze maatregel wil de gemeente bijdragen aan een veilige en gezellige kermis voor iedereen.
De politie heeft de gemeente geadviseerd om tijdelijk cameratoezicht in te zetten vanwege de verhoogde kans op verstoringen van de openbare orde tijdens de feestweek en kermis. De camera’s blijven maximaal anderhalve week staan en de camerabeelden moeten na vier weken worden verwijderd, tenzij er een strafbaar feit op beeld staat. Op het terrein geven borden aan dat er cameratoezicht is.











![[VIDEO] Bewoners Groot Hoogwaak getrakteerd op haring](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/10/maxresdefault-18-218x150.jpg)


![[Samenvatting] VVSB weer onderuit, nu tegen Zwaluwen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/10/maxresdefault-15-218x150.jpg)









![[VIDEO] Bewoners Groot Hoogwaak getrakteerd op haring](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/10/maxresdefault-18-80x60.jpg)


We weten allemaal heel goed wat het probleem is,we gaan lekker kosten maken en filmen.aanpakken mot je ze !!!