Foto: Flashlight Fotografie

Lisse – De hulpdiensten kwamen in Lisse twee keer op zaterdag in actie voor hetzelfde ongeluk: een scootmobiel in het water.

Zaterdagmiddag was er sprake van een te water geraakte vrouw langs de Achterweg-Zuid in Lisse. De oudere dame was met haar scootmobiel het water ingereden. Omdat de sloot diep gelegen lag en de kant dus vrij hoog was merkte niemand de vrouw in eerste instantie op. De vrouw lag daardoor langere tijd in het water, riep om hulp en werd uiteindelijk toch gehoord en aangetroffen.

De ambulancedienst controleerde de vrouw op letsel. De weg werd door de hulpverlening afgesloten. De brandweer heeft de scootmobiel uit de sloot gehaald.

Opvallend detail is dat er aan het einde van de ochtend op enkele honderden meters verder aan de Spekkelaan in Lisse ook al iemand met een scootmobiel te water raakte. Dit slachtoffer werd door voorbijgangers uit het water gered.

Foto: Flashlight Fotografie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in