
Sassenheim – Een deel van de bomen bij de Kaagbrug in de A44 wordt eerder gekapt dan gepland. Dat gebeurt ter voorbereiding op het vernieuwen van het Lisserwegviaduct, het Hoofdvaartviaduct, de Kaagbrug en het Spoorwegviaduct. Rijkswaterstaat start hier eind 2025 mee.
De bomen worden eerder gekapt om ruimte te maken voor een verhoogd weggedeelte. Hier komt een zandpakket van 12 meter hoog, dat anderhalf jaar moet inklinken om de ondergrond stabiel genoeg te maken voor de aanleg van een weg. Ook bij het Lisserwegviaduct worden 15 bomen verwijderd.
De kap stond gepland na het broedseizoen, maar wordt vervroegd om broedende vogels te voorkomen. Als er in april geen nesten worden gevonden, worden de bomen en struiken dan al weggehaald.
Een overzicht van de werkzaamheden:











![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)














![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-80x60.jpg)


