
Noordwijk – Wijkvereniging Duinpark zet haar activiteiten voorlopig grotendeels stop door een tekort aan bestuursleden. De secretaris, penningmeester en voorzitter stoppen met hun functie en ondanks een oproep hebben zich nog geen opvolgers gemeld. Daarom is besloten de vereniging met onmiddellijke ingang slapend te maken.
Nieuwe activiteiten worden niet meer georganiseerd. Bestaande activiteiten, zoals de knutselclub, bingo en het klaverjassen, gaan voorlopig wel door. Ook de opening van wijkgebouw Harlekijn op 18 september gaat door. Tijdens de Algemene Ledenvergadering in oktober wordt besloten over de toekomst van de vereniging. Als zich vóór die tijd voldoende nieuwe bestuursleden melden, kan de wijkvereniging blijven bestaan.
Gebeurt dat niet, dan stelt het bestuur voor de vereniging te ontbinden.



























Na het zorgwekkende nieuws over Wijkvereniging Duinpark is Kim Smeltink namens het CDA Noordwijk-Noordwijkerhout-De Zilk direct in gesprek gegaan. Kim is in gesprek gegaan met het bestuur en heeft hulp aangeboden. Het zou eeuwig zonde zijn als alle opgebouwde ervaring en kennis over de wijk verloren gaan!
Wist je dat deze vereniging er is voor maar liefst vier wijken in één?
📍 Duinpark
📍 Prinsessenbuurt
📍 Auteurswijk
📍 Alexanderpark
Samen vormen zij het kloppend hart van de buurt. Vrijwilligers organiseren hier maandelijks de gezellige bingo en het klaverjassen. Daarnaast zorgen zij het hele jaar door voor leuke feesten en activiteiten zoals Sinterklaas, Halloween, Kerststukjes maken, Pasen en het grote Jaarfeest! 🎉🐰🎃
Er is de komende tijd veel te regelen. De feestelijke opening van het vernieuwde wijkgebouw Harlekijn op 18 september staat gelukkig nog steeds gepland! 🎭✨
Maar om al die mooie activiteiten ook ná de ledenvergadering in oktober te redden, is er nu dringend versterking nodig in het bestuur (voorzitter, secretaris en penningmeester).
Onze oproep aan jou:
Ben jij die nieuwe, frisse wind voor deze vier wijken? Heb je af en toe een paar uurtjes tijd over om deze tradities voort te zetten? Meld je dan aan! Samen stropen we de mouwen op. 💪💚
Aanmelden kan via: duinpark1984@gmail.com of via frederieck@hotmail.com
#wijkvereniging #hulp #noordwijk #samen
Goed bezig Kim!!
Kan deze mevrouw het bericht zo schrijven dat zij ook echt, en gemeend, vanuit haarzelf praat…. Nu schrijf je onder je eigen account steeds in een andere vorm…. Politiek profileren op deze manier….Valt mij op dat deze mevrouw dit regelmatig doet….
Bedankt voor jou feedback.
Ik zal volgende keer het bericht iets aanpassen.
Maar dit komt recht uit het hart.
In welke vorm is er dan hulp aangeboden?
Dat staat er niet bij. Praatjes vullen…..
Nou dit is gemeent omdat ik commissielid ben geworden om er juist voor de inwoners te zijn.
Er gaan veel dingen mis, en ik graag oplossingsricht bezig ben.
Ik doe nooit of ik hulp bied, ik help van a tm z.
En veel zet ik niet eens op Facebook.
Groetjes Kim
Nu weet men nog niet hoe mensen die hulp moeten zien. Hoe ga je dit invullen in de praktijk?
muggenzifster.
Door te handelen en niet zoals u alleen te ze.ken en commentaar te leveren……., want dat levert zeker niets op!
Daar gaan we echt uitkomen.
Morgen om 14.00 uur heb ik een afspraak met Roy.
En ben van alles aan het uitzoeken.
Kim trek je niets aan van al die mensen die niet met hun eigen naam commentaar durven te leveren in onze vrije democratie. Die moet je volledig negeren en zijn het niet waard om hun commentaar geplaatst te krijgen. Gewoon lekker doorgaan zoals het jou goed dunkt. En al die anonieme azijn pissers. Doe wat en meld je aan als bestuurslid. Doe je toch nog wat goeds..
U beroept zich op vrije democratie, maar wilt tegelijk mensen het zwijgen opleggen zodra ze niet onder hun eigen naam reageren. Dat is geen verdediging van vrijheid, maar het stellen van voorwaarden aan wie er mee mag praten. Oftewel: niet vrij democratisch. Weerleg kritiek inhoudelijk, in plaats van de afzender weg te zetten als “azijnpisser”.
Deze opvatting staat bovendien niet op zichzelf. In het coalitieakkoord van Noordwijk, waarin de partij van de heer Brandjes een prominente rol speelt, staat: “Een door de overheid gesubsidieerde omroep moet reacties op berichten transparant en met open vizier plaatsen. Dit betekent herleidbaar tot de persoon, met naam en toenaam.”
Waarom zou het ontvangen van overheidssubsidie betekenen dat burgers niet anoniem hun mening mogen geven? Juist bij een publiek gefinancierd platform zou ruimte voor laagdrempelige en kritische meningsuiting vanzelfsprekend moeten zijn. Was u persoonlijk betrokken bij het opnemen van deze passage in het coalitieakkoord, en kunt u uitleggen hoe deze identificatieplicht zich volgens u verhoudt tot een vrije democratische gedachtewisseling?
Dat gaat meneer Brandjes niet doen, omdat u anoniem reageert, vermoed ik, heer of mevrouw of onzijdig.