Lisse – Scouting Graaf van Lynden in het Keukenhofbos heeft maandag afscheid genomen van Lex Hunnekink als voorzitter. In totaal is hij 17 jaar voorzitter geweest, maar zijn historie bij de Graaf van Lynden is veel langer.

Binnengekomen als 7-jarig jeugdlid, neemt hij na bijna 40 jaar en vele rollen binnen het bestuur, afscheid. Hij gaat zich op andere activiteiten richten. Helemaal verdwijnen bij de scouting doet Hunnekink overigens niet: “Het sedumdak moet nog een onderhoudsbeurt krijgen en de blokhut moet nog in de beits gezet worden”. 

Jasper Kroon is unaniem aangenomen als nieuwe voorzitter van de stichting. Hij zal de taken van Hunnekink overnemen en is voor een periode van vier jaar gekozen. 

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in