
Noordwijkerhout – De VVD en Lijst Salman Noordwijk maken zich zorgen over de slechte staat van het speelveld bij nieuwkomersschool De Wereld. Die ligt aan het Duin en Dal in Noordwijkerhout. Door intensief gebruik is het gras verdwenen en is de ondergrond veranderd in zand en modder.
De kinderen worden daardoor vies en nemen veel vuil mee naar binnen. Volgens de partijen is herstel van het veld niet ingepland. Ze vragen aan B&W of en wanneer dat gaat gebeuren.
De partijen geven het college als tip mee te onderzoeken of het oude kunstgras van voetbalvereniging Van Nispen tijdelijk hergebruikt kan worden aan Duin en Dal.



























Goed idee 3 vliegen in één klap. Hergebruik kunstgras(recycling), kinderen een goede speelgrond en (onderhoud) kosten besparend.
Afgraven modder en oude gras , zand aanbrengen en drainage en dan desnoods oude kunstgras aanbrengen.
Dat gras is afgelopen voorjaar nog aangepakt en opnieuw ingezaaid ,als het nu al weer verrot is zou kunstgras wel beter zijn.