
Teylingen – De Partij voor Teylingen pleit voor het plaatsen van peukenbakken in Voorhout, Warmond en Sassenheim. De partij wijst B&W op een initiatief van buurgemeente Noordwijk, die onlangs peukenbakken en peukenputten liet plaatsen op 60 locaties.
In Teylingen zouden ze kunnen worden bevestigd aan de bestaande afvalbakken. Gevraagd wordt hierover in overleg te gaan met Plastic Peuken Collectief of Teylingen Schoon. Daarnaast wil de partij van het college weten hoe succesvol de peukenzakjes zijn. Die zijn gratis af te halen bij onder meer gemeentehuis en milieustraat.
Gevraagd wordt of het medicijn niet erger is dan de kwaal, als blijkt dat per peuk een plastic peukenzakje wordt gebruikt.







![[AUDIO] Wim Alleman wint Hillegomse kunstwedstrijd ‘De Nieuwe Houttuin’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_3470-218x150.jpeg)
![[AUDIO] Burgemeester Nieuwenhuizen: “veel mensen van slag door explosie”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/knal-218x150.jpg)














![[AUDIO] Atie Paardekoper halve eeuw bij Cultuur Verheft in Voorhout](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/111025-Atie-paardekoper-50-jaar-jubileum-1-218x150.jpg)



![[AUDIO] Burgemeester Nieuwenhuizen: “veel mensen van slag door explosie”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/knal-100x70.jpg)