
Noordwijk – De politieke partij Helder heeft aan B & W vragen gesteld over de positieve houding van het college over tijdelijke huisvesting voor ruimtevaart-studenten, terwijl voor arbeidsmigranten hetzelfde geweigerd wordt.
Een aanvraag is in behandeling voor een logiesgebouw voor ruimtevaartstudenten en kenniswerkers op Space Campus. Dat is tegenover ESA-Estec. Helder wil weten of de mening klopt dat er sprake is van ongelijke behandeling bij het realiseren van tijdelijke huisvesting. In dit geval is het college namelijk positief terwijl voor tijdelijke arbeidsmigranten alles moeizaam verloopt en er nauwelijks iets van de grond komt, aldus Helder.
Volgens het eigen beleid van Noordwijk zou tijdelijke huisvesting op bedrijventerreinen niet mogelijk zijn. Helder wil weten waarom nu wel een uitzondering op de Space Campus wordt gemaakt. De partij wil eenduidige regels voor alle vormen van tijdelijke huisvesting en wil weten of B & W dat steunen.
B & W moeten binnen 28 dagen antwoorden.
Zelfs voor de eigen inwoners doen ze niks de jongeren in Noordwijk zouden dit ook graag willen maar die tellen schijnbaar niet mee .
Niks voor arbeidsmigranten?! ik begrijp dat er al drie plannen bijna starten in NWH. schippersvaartweg, Maandagse wetering en molenweg
HELDER vergelijkt weer eens appels met peren. Maakt ze niks uit, zolang de tortelduifjes Koppel en Meiland maar aandacht krijgen.