
Hillegom/Lisse/Teylingen – Inwoners van de gemeenten Lisse, Hillegom en Teylingen die plannen hebben hun woning te verduurzamen kunnen daar op donderdag 6 juli alle informatie over krijgen.
Dan wordt een online bijeenkomst georganiseerd over subsidies en leningen die kunnen worden ingezet bij bijvoorbeeld de aanschaf van zonnepanelen of het isoleren van de woning. Op het webinar worden alle subsidies en leningen besproken en hoe hiervan gebruik kan worden gemaakt. Wie dat wil kan hulp krijgen bij het aanvragen ervan.
Het webinar is van 19.30 tot 20.30 uur en kan online worden gevolgd. Klik hier om aan te melden. Ook mensen die op 6 juli niet kunnen kijken, kunnen zich aanmelden. Na afloop wordt een terugkijklink verstuurd.