
Sassenheim – De rotondes ‘Van der Valk’ en ‘Esso’ krijgen groot onderhoud. Het asfalt moet worden gerepareerd. De ‘Van der Valk’-rotonde is afgesloten van 7 maart 20.00 uur tot 8 maart 23.59 uur. De ‘Esso’-rotonde volgt op 14 maart 20.00 uur tot 15 maart 23.59 uur. Omleidingsroutes worden aangegeven.
Voorafgaand zijn er voorbereidende werkzaamheden op 5 en 6 maart in de avond en nacht. Hierbij blijft de weg open en zijn er verkeersregelaars aanwezig. De werkzaamheden zijn kort maar noodzakelijk voor de verkeersveiligheid.
De Oosthoutlaan-rotonde wordt later omgebouwd tot een kruispunt met verkeerslichten als onderdeel van de HOV-plannen. Nu wordt alleen de toplaag vervangen, omdat het asfalt te slecht is om te wachten op de toekomstige aanpassing.












![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)

![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)


















“De werkzaamheden zijn kort”. Welnee. De rotondes zijn gewoon 28 uur afgesloten.