
Noordwijkerhout/De Zilk – Woningstichting Padua heeft een prijsvraag opgezet onder de bewoners, ter gelegenheid van het 105-jarig bestaan. Huurders kunnen een idee insturen om de buurt te verbeteren met als prijs dat het initiatief ook echt wordt uitgevoerd. De woningstichting heeft een speciale jury opgezet die uiteindelijk bepaalt welk idee het beste is. De jury bestaat uit de directeur van Welzijn Noordwijk Hanneke Zandbergen, wethouder Alois Eberharter, Cornelie van Bergenhenegouwen (lid van de Raad van Commissarissen Padua), Joke van der Leek van HBNZ en Stephanie Smeltink van de afdeling Wonen van Padua.
Huurders kunnen tot en met 24 augustus hun idee indienen bij Padua. Meer informatie is hier te vinden.


![[AUDIO] Zilkers uiten zorg over asielopvang in politieke vergadering Bloemendaal, veel vragen nog te vroeg](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/060526-tiltenberg-218x150.jpg)






![[AUDIO] Bregje zwemt pas drie jaar, maar jaagt nu op goud bij Special Olympics](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/061126-Bregje-218x150.jpg)
![[AUDIO] ‘Inzien wat het strand betekent’: Noordwijk start natuurwandelingen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/zee-6-218x150.jpg)







![[AUDIO] Senioren worden getest op rotondes, balans en valpreventie](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-11-at-15.16.21-2-218x150.jpeg)





