Bollenstreek – In de derde klasse heeft Van Nispen verloren van Lugdunum. In Leiden moesten de Zilkers zaterdag genoegen nemen met 3-1.

VVSB Zaterdag, die ook uitkwam in de derde klasse, leed ook een verlies tegen VV Koudekerk. Op sportpark Koudekerk stond de eindstand op 2-1.

RKVV Teylingen heeft in de vierde klasse met 2-0 gewonnen tegen Nicolaas Boys. In de Roodemolen maakte Mike van der Zon de twee winnende doelpunten.

Het zaterdagteam van SJC was op bezoek in Noorden bij NSV ’46. Voor de Noordwijkers was het geen plezant bezoek, uiteindelijk stond het 6-1 voor de thuisploeg in de vierde klasse.

Ook Warmunda kende geen fijne zaterdag in de vierde klasse. De ploeg uit Warmond verloor op bezoek bij LSVV met 2-1.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in