
Sassenheim – Netbeheerder Tennet mag 189 bomen kappen bij de Carolus Clusiuslaan 4 in Sassenheim. Het hoogspanningsstation dat daar staat wordt vernieuwd en uitgebreid. Dit is nodig om te kunnen blijven voorzien in de vraag naar stroom in de regio.
Na uitbreiding van het hoogspanningsstation is er geen ruimte meer op het perceel om de gekapte bomen te vervangen door nieuwe aanplant. In overleg met Tennet wordt gekeken of er een mogelijkheid is om een haag te plaatsen langs de rand van het perceel.
Als de situatie zich voordoet, wordt gekeken of er bomen kunnen worden teruggeplant in de directe omgeving van het hoogspanningsstation.











![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)

![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)


















Mooi he die verduurzaming.
Gekken werk
Sassenheim “WAS” het groenste dorp van de bollenstreek!
Ze mogen van alles , en ze mogen het daarna duur verkopen .
Enkeling wordt er wijzer van die werken bij de top van de energie maatschappijen.
De klimaat hoax is gewoon een vies ordinair verdien model
Stop de waanzin!!! Stem FvD
Ons dorp wordt kaler met de dag. Al die groenstroken waar de bodembedekking en bescherming wordt weggeschoffeld, waardoor bodemerosie optreedt.
De kaalslag langs de snelweg die enorme geluidsoverlast geeft 80dB is ‘normaal’ inde wijken langs de snelweg. Omgevingsdienst over gemaild kreeg een belachelijk lange mail met een hoop gewauwel slotsom de norm werd overschreden, ze konden het verkeer niet aanpassen, dus hebben ze de norm verhoogd, probleem opgelost. Vanaf 30dB heb je een groter risico op hart- en vaatziekten, dat boeit niet. We waren inderdaad het mooiste dorp door al het groen, de hele boel vergrijsd en verpaupert en dan blèren dat het klimaat verandert door ons verbruik. Houdt toch op, wie houden ze nog voor de gek?
En onze zuurstof dan?
Belachelijk dat dit mag!
Over verduurzaming te spreken.
Toen ik hier kwam wonen 40 jr geleden dacht ik, heerlijk wat een mooi dorp, ieder hoekje grasveld is ondertussen vol gebouwd, nu weer bomen weg treurig is het.
En de burgers, iets te vertellen
Bomen erin Tennet eruit!!
Gelukkig doen we allemaal onze tv weg gaan we weer kleding wassen met de hand brengen onze (klein)kinderen lopend of met de fiets naar school en hebben ook geen internet of mobiele telefoons en elektrische fietsen die opgeladen moeten worden, gaan niet twee tot drie keer op vakantie via Schiphol of Rotterdam Airport omdat we ook wel begrijpen dat het allemaal een beetje minder moet voor het milieu. Daarom gaan we als we een dagje ouder worden wat kleiner wonen minder auto rijden minder op facebook en dergelijke zodat er geen uitbreiding nodig is van het stroomgebruik.
@Frans, juist en dan vergeet je nog de warmtepompen, airco’s en de batterij auto’s wat allemaal een hoop stroom slurpt. Niets mis mee. Voor de criticasters als we zo op fossiele brandstof door blijven gaan dan sterven die bomen vanzelf wel. Plus voor wie het dorp ziet veranderen heb ik een tip. Luister Het dorp Wim Sonneveld nog maar eens een paar keer. Is een liedje van pas 57 jaar geleden!:-)