foto Richard van Egmond

Noordwijkerhout – In NH Leeuwenhorst was zondagmiddag de première van “Mahagonny”, de nieuwste productie van Aan Zee Theaterproducties.

De voorstelling, een opera met tekst van Bertolt Brecht op muziek van Kurt Weill, werd voor het eerst gebracht in 1930. Thema is de opkomst en ondergang van de stad Mahagonny. De scherpe maatschappijkritiek van Brecht is na bijna 100 jaar nog altijd actueel. In de uitvoering van het stuk door Martine Zeeman en haar team klopte alles. De jonge talenten acteerden en zongen de sterren van de hemel in een prachtig decor met vernuftige belichting.

Mahagonny wordt nog gebracht tot en met 5 januari. Informatie en kaartverkoop: https://aanzeetheaterproducties.nl/.

De foto’s zijn van Richard van Egmond:

5 REACTIES

  1. Ik ga vanavond, het voorprogramma van Oscar Wibaut, voormalig directeur van de Koninklijke schouwburg in Den Haag, schijnt ook een aanrader te zijn.

  2. Ik heb de première voorstelling gisteren gezien. Fantastisch! Ik ga vrijdag weer met een aantal vrienden. Dit moeten ze echt zien! Het voorprogramma is inderdaad een aanrader. Dan begrijp je de diepgang wat er op het toneel gebeurt beter.

  3. Bijzondere voorstelling, gisteren de première gezien, wat een prachtige samenzang en geweldig jong talent. Zeker een aanrader. Het voorprogramma van Oscar Wibaut maakt de voorstelling compleet.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in