
Lisse – In Lisse zijn de komende maanden verschillende straten gedeeltelijk of volledig afgesloten vanwege de vervanging van een gasbuis. De werkzaamheden duren naar verwachting tot augustus.
De Kanaalstraat is tot 14 februari afgesloten. Vervolgens is zowel de Kanaalstraat als de Beatrixstraat bij het kruispunt met de Tulpenstraat niet toegankelijk tussen 17 en 21 februari. Daarna wordt de Beatrixstraat afgesloten van 24 tot 28 februari. Ten slotte is de Molenstraat dicht van 3 tot 7 maart.
De werkzaamheden worden in fases uitgevoerd. Over de volgende fase volgt later meer informatie vanuit de gemeente Lisse. Automobilisten en omwonenden moeten rekening houden met verkeershinder.


![[AUDIO] Zilkers uiten zorg over asielopvang in politieke vergadering Bloemendaal, veel vragen nog te vroeg](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/060526-tiltenberg-218x150.jpg)






![[AUDIO] Bregje zwemt pas drie jaar, maar jaagt nu op goud bij Special Olympics](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/061126-Bregje-218x150.jpg)










![[AUDIO] Senioren worden getest op rotondes, balans en valpreventie](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-11-at-15.16.21-2-218x150.jpeg)





