
Lisse – Margreet Kralt-de Geus en Ton van den Berg hebben zaterdag alsnog een lintje ontvangen. De twee konden tijdens de Lintjesregen niet aanwezig zijn en werden daarom nu in het zonnetje gezet. De lintjes werden uitgereikt door burgemeester Lies Spruit.

Margreet Kralt-de Geus zet zich al meer dan veertig jaar in voor de ouderen in de gemeente. Ze begon in 1984 als bezoekdame van de gemeente Lisse, waarvoor ze vandaag de dag nog steeds langsgaat bij ouderen. Daarnaast is de nu 79-jarige Lissese al 28 jaar gastvrouw bij ouderencentrum De Beukenhof. Daar houdt het nog niet op voor Kralt-De Geus: ze is ook als vrijwilliger actief voor de Seniorenbus en bezorgde tien jaar lang maaltijden voor Tafeltje-Dekje. Ze werd door burgemeester Spruit benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.

Ook Ton van den Berg werd benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Hij zet zich al jarenlang in voor de Lissesche IJsclub, waar hij penningmeester, ledenadministrateur, websitebeheerder en onderhouder van het clubgebouw is. Van den Berg is al sinds 1984 verbonden aan de ijsclub. Naast zijn vele vaste taken stuurt hij ook het stekersteam van de Lissesche IJsclub aan voorafgaand aan het bloemencorso.
Ondanks dat Van den Berg het dus vooral druk heeft in de koude tijden van het jaar, zit de 64-jarige Lisser ook niet stil van maart tot en met juni. Hij is vrijwilliger bij de Agrarische Natuur- en Landschapsvereniging Geestgrond, waar hij in het broedseizoen helpt met het tellen van vogels op bollenpercelen. Tot slot is Van den Berg ook nog bestuurslid van Stichting Beheer Buitenplaats ’t Huys Dever, waar hij penningmeester is. Hij begon daar als tuinman, maar groeide al snel door.
Beluister hier het interview met Ton van den Berg:











![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)

![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)

















